Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
1 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στην τιμητική εκδήλωση στην μνήμη του Ευάγγελου Γιαννόπουλου Thursday, 14 February 2019 4
2 Η Ιστορική Χορωδία του Δ.Σ.Α. κόβει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα της Thursday, 10 January 2019 197
3 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ απo την Χορωδiα Δ.Σ.Α. μαζί με τον Δ.Σ.Α. και τις Δικαστικές Ενώσεις Wednesday, 12 December 2018 514
4 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στη παρουσίαση του βιβλίου: «ΕΠΤΑΝΗΣΙΑΚΑ ΑΝΑΛΕΚΤΑ», του Αντώνη Αργυρού Sunday, 25 November 2018 252
5 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στο 36ο Διεθνές Χορωδιακό Φεστιβάλ Καρδίτσας Saturday, 17 November 2018 407
6 H Xορωδία στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ στην ΠΑΛΙΑ ΒΟΥΛΗ Sunday, 30 September 2018 1352
7 Η ΧΟΡΩΔΙΑ ΔΣΑ με την ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ στην ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Monday, 25 June 2018 606
8 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στην επιστημονική εκδήλωση, με θέμα «Η Ελλάδα σε κρίση» Monday, 04 June 2018 1273
9 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. συμμετέχει στην εκδήλωση του «ΚΥΚΛΟΥ ΕΛΛΗΝΩΝ ΛΟΓΟΤΕΧΝΩΝ ΔΙΚΑΣΤΩΝ» Wednesday, 09 May 2018 1623
10 Η Ιστορική Χορωδία του Δ.Σ.Α. κόβει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα της, στo Music Restaurant Ελαφοκυνηγός Thursday, 04 January 2018 4268
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 12