Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
1 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. συμμετέχει στην εκδήλωση παρουσίασης του βιβλίου του κ. Ιωάννη Ε. Τζαμτζή, Καθηγητή Ρωμαϊκής Ιστορίας του Πανεπιστημίου Ιωαννίνων Friday, 10 May 2019 113
2 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. συμμετέχει στην εκδήλωση της Γενικής Επιτροπείας των τακτικών διοικητικών δικαστηρίων Tuesday, 26 March 2019 346
3 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. συμμετέχει στην εκδήλωση του «ΚΥΚΛΟΥ ΕΛΛΗΝΩΝ ΛΟΓΟΤΕΧΝΩΝ ΔΙΚΑΣΤΩΝ» Tuesday, 12 March 2019 549
4 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στην τιμητική εκδήλωση στην μνήμη του Ευάγγελου Γιαννόπουλου Thursday, 14 February 2019 510
5 Η Ιστορική Χορωδία του Δ.Σ.Α. κόβει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα της Thursday, 10 January 2019 564
6 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ απo την Χορωδiα Δ.Σ.Α. μαζί με τον Δ.Σ.Α. και τις Δικαστικές Ενώσεις Wednesday, 12 December 2018 836
7 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στη παρουσίαση του βιβλίου: «ΕΠΤΑΝΗΣΙΑΚΑ ΑΝΑΛΕΚΤΑ», του Αντώνη Αργυρού Sunday, 25 November 2018 598
8 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στο 36ο Διεθνές Χορωδιακό Φεστιβάλ Καρδίτσας Saturday, 17 November 2018 714
9 H Xορωδία στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ στην ΠΑΛΙΑ ΒΟΥΛΗ Sunday, 30 September 2018 1685
10 Η ΧΟΡΩΔΙΑ ΔΣΑ με την ΟΛΟΜΕΛΕΙΑ ΤΩΝ ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΩΝ ΣΥΛΛΟΓΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ στην ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ Monday, 25 June 2018 931
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 13