Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
1 Η Ιστορική Χορωδία του Δ.Σ.Α. κόβει την Πρωτοχρονιάτικη Πίτα της Friday, 10 January 2020 175
2 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. γιορτάζει τα Χριστούγεννα κοντά στους ανηλίκους των Φυλακών Αυλώνα Friday, 13 December 2019 239
3 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. συμμετέχει στην εκδήλωση για την ''Επανέωση των Γλυπτών του Παρθενώνα'' Thursday, 28 November 2019 297
4 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ για τη μικρή Αλεξία Monday, 11 November 2019 323
5 Αφιέρωμα στην Χορωδία του Δ.Σ.Α. από την τηλεόραση του ALPHA Wednesday, 23 October 2019 369
6 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στη ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΑΛΛΗΛΕΓΓΥΗΣ για τη μικρή Αλεξία Thursday, 17 October 2019 632
7 H Xορωδία του Δ.Σ.Α. στην εκδήλωση του ΣΥΛΛΟΓΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΑΒΙΩΣΗ ΤΩΝ ΝΕΜΕΩΝ ΑΓΩΝΩΝ Tuesday, 08 October 2019 652
8 H Xορωδία στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ Thursday, 26 September 2019 606
9 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. συμμετέχει στο 4ο Χορωδιακό Φεστιβάλ Αρχαίας Ολυμπίας Wednesday, 18 September 2019 799
10 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στην εκδήλωση της παρουσίασης της ποιητικής συλλογής της Ευαγγελής Μπράμη Monday, 24 June 2019 1013
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 14