Get Adobe Flash player
French (Fr)GreekEnglish (United Kingdom)

Ανακοινώσεις

   Display # 
# Article Title Date Hits
1 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΕΚΔΗΛΩΣΗ απo την Ιστορική χορωδiα Δ.Σ.Α. ΜΑΖΙ με τον Δ.Σ.Α. και Δικαστικές Ενώσεις Wednesday, 15 November 2017 303
2 Συμμετοχή της Χορωδίας Δ.Σ.Α. στην Ημέρα της Δικαιοσύνης Friday, 06 October 2017 196
3 H Xορωδία στην ΗΜΕΡΑ ΤΗΣ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗΣ στην ΠΑΛΙΑ ΒΟΥΛΗ Monday, 25 September 2017 1140
4 Νέο Δ.Σ. της Χορωδίας του Δικηγορικού Συλλόγου Αθηνών Monday, 10 July 2017 467
5 Συμμετοχή της Ιστορικής Χορωδίας του Δ.Σ.Α. στο 2ο Forum του δικηγορικού επαγγέλματος στο Ζάππειο Μέγαρο! Saturday, 17 June 2017 579
6 Συμμετοχή της Χορωδίας Δ.Σ.Α. στις εκδηλώσεις στα πλαίσια του αφιερωματικού κύκλου για τα 90 χρόνια από τις Δελφικές Γιορτές Sunday, 11 June 2017 540
7 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στους Δελφούς, «Για τα 90 χρόνια από τις ΔΕΛΦΙΚΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ» Wednesday, 31 May 2017 1883
8 Η Ιστορική Χορωδία Δ.Σ.Α. στο Ζάππειο - Συμμετέχει στο 2o FORUM Δικηγορικού Επαγγέλματος Friday, 26 May 2017 1658
9 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στο Γηροκομείο Αθηνών Thursday, 13 April 2017 1316
10 Η Χορωδία Δ.Σ.Α. στο 13ο Καρδιαγγειακό Συνέδριο CARDIO ATHENA 2017 Tuesday, 07 March 2017 993
 
<< Start < Prev 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Next > End >>
Page 1 of 11